Yüz Estetiğinde Devrim; 3D Dolgular

Gün geçmiyor ki estetikte yeni birşey bulunmasın. Her yeni kongrede, her yeni tanıtımda yeni bir üstün teknolojiye sahip dolgu maddeleri, cihazlar, estetik ameliyatlar gündeme düşmektedirler.

Yeni nesil dolgu adı altında “3D hyalüronik asitli dolgular ” yüz estetiğinde devrim niteliği taşımaktadır. Yeni nesil dolgular, yani 3 boyutlu hyalüronik asit dolguların en önemli 3 özelliği; az hacimli ürün ile yeterince doku gelişimini sağlaması, hacim bozulmasına karşı direnç gelişimi ve uzun ömürlü olmasıdır. E-Brid teknolojisi eşsiz bir çapraz bağlama yöntemidir. Hyalüronik asit partikülleri içindeki ve arasındaki kovalent bağların oluşumunu teşvik eder. Yeniden form kazandırmadaki elastikiyet, dirençlilik kapasitesi yüksektir. Çapraz bağlar üzerinde bütünlüğü, sabitliği sağlama özelliği, uygun yumuşaklıkla şekil verebilme kolaylığı, yeniden yapılanmayı tamamlama özelliği ile farklı bir teknolojiye sahiptir. E-BRİD teknolojisi ile 3D dolgu ürünlerinde %90 çapraz bağlı ve %10 çapraz bağsız hyaluronik asit mevcuttur. Böylelikle çapraz bağlı hyaluronik asit ile dokuda istenen dolgu etkisi sağlanırken, %10 çapraz bağsız üründe cildin nemini sağlar.

Peki bu kadar komplike özelliklerin faydası ne? kişi açısından artısı ne? Hem yüz bölgesinde dolgunluk sağlarken ödem ve aşırı şişme gözükmez. 3 boyut etkisi ile daha yüz kolay şekillenir. Dolguya istediğimiz şekli vermemiz kolaylaşır. Ve dolgunun yüzde kalma süresi uzar.
” 3D dolgu maddeleri” en çok hangi bölgelerde tercih edilir?

– Dudak dolgunlaştırma

– Nazolabial çizgiler (burundan dudak yan taraflarına uzanan çizgiler)

– Dudak kenarlarından aşağıya inen çizgiler (marionette çizgiler)

– Dudak üstündeki mimik çizgiler (perioral çizgiler)

– Elmacık kemiği

– Şakak bölgesi

– Yanak bölgesi

-El üstü

-Çene dolgusu

3D Dolgu ( E-Bridge ) teknolojisine sahip Hyalüronik asit partikülleri içindeki ve arasındaki kovalent bağların oluşumunu teşvik ederek küçük hacimlerde geniş alanları doldurmayı sağlar ve uzun ömürlü olduğundan kullanıcı ve hasta memnuniyetinin yüksek olmasını sağlar

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Blog
Ameliyatsız Üst Göz Kapağı Estetiği Saç Simulasyonu Saç Gölgeleme Tekniği Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bağdat Caddesi Kadın Estetik Cerrah Olmamın Avantajı Var Mı? Rafaello ve Tiziano Mezoterapisi Estetik Cerrahlara En Çok Başvurma Sebebi Nedir? En iyi Göğüs Estetiği Yapan Doktor Nasıl Karar Verilir ? Göğüs Estetiği Sonrası Nasıl Sütyen Giyilmesi Gerekir? Estetik yaptıranların kişisel analizi Milano Gençlik Peelingi PQAGE BT-X uygulamaları ile Kaş Kaldırma Anadolu Yakasında Lazer Epilasyon Yapan Merkezler Koltukaltı BT-X uygulamaları Fiyatları Nasıl Kilo Verilir? En İyi BT-X Uygulamaları Markası BT-X uygulamaları Tekrarlanmazsa Kırışıklıklar Artar mı? BT-X uygulamaları Videoları BT-X uygulamaları Sonrası Yapılması Gerekenler BT-X uygulamaları Yapıldığında Yüz İfadesi Değişir Mi? Selülit Nasıl Geçer? BT-X Uygulamalarının Yan Etkileri – Zararları Anadolu Yakasında BT-X Uygulamaları Yapan Doktorlar Nasıl Kilo Verilir? Dudak Dolgusu Fiyatları Bitkisel Cilt Bakımı Yapan Merkezler Terlemeye Karşı BT-X uygulamaları Yöntemi BT-X Uygulamaları Uygulama Alanları Hamilelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? BT-X Uygulamaları Görselleri BT-X Uygulamaları Fibrocell İle Cilt Gençleştirme BT-X Uygulamaları İlacı Lazer Lipoliz Fiyatları Lazer Lipoliz ile Zayıflama BT-X Uygulamaları Nasıl Yapılır? Estetik Ameliyat Yaptıracak Kişiler Neleri Araştırıyor? En iyi Burun Estetiği Yapan Doktor Nasıl Bulunur?
Doktora Sorun Formu
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook