AWT İle Ameliyatsız Yüz Germe

AWT; akustik dalga terapisi, ultrasound dalgasının üstünde bir şok yaratır, bu etki hücre hasarı yapmaz, bu sayede üst üste atış yapılabilir. AWT selülit dışında, yüz ve boyun bölgesinde, çene altı, kol ve bacak içi sarkmalarda etkili olmaktadır.

Akustik wave terapisi cilt, cilt altı, bağ ve yağ dokusu, dolaşım sistemi, kaslar ve metabolik sistemi etkileyen tam kat doku aktivasyonu sağlar. Bu işlem sonrasında yüz ve boyun bölgesindeki cilt sıkılaşır. Yüz germe ameliyatı istemeyen, anestezi açısından riskli ve sigara içen kişilerde uygun bir seçenektir.

Akustik dalga cilt altında içinde ilerlerken ısı oluşturmazlar ve dokuda tahribat meydana getirmezler. Doku içinde şok dalgaların mekanik gücünden kaynaklı olarak metabolik ve iyileştirici özellikleri açığa çıkar. Yüz ve boyun bölgesinde kollajen sentezini uyarır, elastin oranı yüksek kaliteli kollajen sentezini artırarak cilt gerginliğini sağlar.

Şok dalgalarının cilt sıkılaşmasındaki başarısından hareketle geliştirilen özel bir başlıkla, daha yüzeysel uygulamalar yapılmakta ve cilt gençleştirmede de güvenle kullanılmaktadır. Sonuç olarak AWT- Akustik Dalga Terapisi derinin doğal elastikiyetini ve sıkılığını geri kazanmasına yardımcı olur. Özellikle boyun ve çene bölgesinde etkisi çok fazladır.

GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook