Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu günümüzde en çok uygulanan estetik uygulamalardan biridir. Özellikle ince dudaklara sahip olanlar dudakların daha kalın ve dolgun görünmesi için bu estetik işleme başvurulmaktadır.

Günümüzde ünlüler sebebiyle bu estetik uygulamasında artış görülmüştür. İnsanların sevdiği ünlülere benzeme isteği bu estetik uygulamaların tercih nedenlerinden biridir. Tabi bu işlemi yaptırmak için en çok araştırılan konu dudak dolgusu fiyatlarıdır.

Doktorunuz ile görüşmenizde işlemin başından sonuna ve sonrasına kadar neler olacağını, neler yapılacağını ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenin. Dudak dolgusu fiyatları hangi kriterlere göre değişmektedir? Bu konu hakkında en doğrusu kullanılan dolgu maddesinin markası, miktarı, etki süresi ve yapan doktor fiyatları etkilemektedir. Fiyatlandırma dolgu maddesinin 1ml’si üzerinden yapılmaktadır. Bazı ürünlerin etki süresi 6 ayken bazı ürünlerde bu süre 18 aya kadar çıkmaktadır. Kalıcı dolgu maddeleri mevcutken biz estetik cerrahlar bunu tercih etmemekteyiz. Bunun bir çok sebebi vardır. Birinci insanların zevkleri sık sık değişmektedir. Bu sene kalın dudak seven kişi 2 sene sonra ince dudak sevebilir. Ayrıca kalıcı dolgu maddelerinin geri dönüşü yoktur. Kişi beğenmezse çözümü yoktur. Bu sebeple geçici dolgu maddesi olan hyalüronik asidi tercih etmekteyiz. Ameliyatın yapılacağı bölge yüz bölgeniz ve en önemli bölgedir. Bu yüzden dudak dolgusu fiyatlarını araştırmadan önce, yapılacak tedavinin kalitesini araştırmalısınız.

Web sitemizin diğer bölümlerinde dudak estetiği hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca güncel bilgilerden haberdar olmak için facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Blog
Ameliyatsız Üst Göz Kapağı Estetiği Saç Simulasyonu Saç Gölgeleme Tekniği Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bağdat Caddesi Kadın Estetik Cerrah Olmamın Avantajı Var Mı? Rafaello ve Tiziano Mezoterapisi Estetik Cerrahlara En Çok Başvurma Sebebi Nedir? En iyi Göğüs Estetiği Yapan Doktor Nasıl Karar Verilir ? Göğüs Estetiği Sonrası Nasıl Sütyen Giyilmesi Gerekir? Yüz Estetiğinde Devrim; 3D Dolgular Estetik yaptıranların kişisel analizi Milano Gençlik Peelingi PQAGE BT-X uygulamaları ile Kaş Kaldırma Anadolu Yakasında Lazer Epilasyon Yapan Merkezler Koltukaltı BT-X uygulamaları Fiyatları Nasıl Kilo Verilir? En İyi BT-X Uygulamaları Markası BT-X uygulamaları Tekrarlanmazsa Kırışıklıklar Artar mı? BT-X uygulamaları Videoları BT-X uygulamaları Sonrası Yapılması Gerekenler BT-X uygulamaları Yapıldığında Yüz İfadesi Değişir Mi? Selülit Nasıl Geçer? BT-X Uygulamalarının Yan Etkileri – Zararları Anadolu Yakasında BT-X Uygulamaları Yapan Doktorlar Nasıl Kilo Verilir? Bitkisel Cilt Bakımı Yapan Merkezler Terlemeye Karşı BT-X uygulamaları Yöntemi BT-X Uygulamaları Uygulama Alanları Hamilelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? BT-X Uygulamaları Görselleri BT-X Uygulamaları Fibrocell İle Cilt Gençleştirme BT-X Uygulamaları İlacı Lazer Lipoliz Fiyatları Lazer Lipoliz ile Zayıflama BT-X Uygulamaları Nasıl Yapılır? Estetik Ameliyat Yaptıracak Kişiler Neleri Araştırıyor? En iyi Burun Estetiği Yapan Doktor Nasıl Bulunur?
Doktora Sorun Formu
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook