BT-X Uygulamaları Nasıl Yapılır?

BT-X  uygulamaları nasıl yapılır? BT-X  uygulamaları, Botolinum İnjeksiyon prosedürü bir çeşit bakteri toksininin, son derece ince uçlu iğneler sayesinde direkt olarak kas içine enjekte edilerek, buradaki uyarıcı sinir sistem reseptörleri ile hedef gland ve organlar arasındaki uyarı alış verişinin azaltılması esasına göre yapılmaktadır. Çalışma prensibi bölgedeki asetilkolin maddesinin salgılanarak hedef uyarıyı yapmasını engellemektir.

BT-X  uygulamaları, yöntem olarak bir medikal çözüm üretmeyip, yani problemli bölgeyi sadece iyileştirmeyip aynı zamanda estetik açıdan düzgün bir tasarıma sahip olmasını sağlamaktadır. Bu prosedür ile kırışıklıklarınızı azaltabilir hatta yok edebilir ve tekrar oluşmasını engel olabilirsiniz. Ayrıca aşırı terleme problemi olan kişiler de koltuk altı, el ve ayak bölgelerine uygulatarak terleme probleminden kurutulabilmektedirler.

BT-X  uygulamaları nasıl yapılır? BT-X  uygulamaları prosedürü, çok ince uçlu iğnelerin kullanılması nedeniyle tamamıyla ağrısız sızısız yapılan bir metottur. Uygulama süresi aşağı yukarı 15 dakikadır. Etkinin görülmesi süresi ise bir haftadan 10 güne kadar değişiklik göstermektedir. Fakat yaşa ve uygulama yapılacak bölgedeki problemin büyüklüğüne bağlı olarak 6 ay gibi belirli periyotlar ile uygulanması gereklidir.

BT-X  uygulamaları nasıl yapılır? Eğer aşırı terleme veya kırışıklık probleminiz var ise, zamanınızı etkisini deneme yanılma yolu ile öğreneceğiniz kozmetik ürünlere harcama yerine, fonksiyon mekanizması ve sonuçları ispatlanmış Botolinum İnjeksiyon yöntemi için kullanabilmeniz mümkün. Fakat bu prosedürü kesinlikle uzman hekimlardan alacağınız tavsiye ve yapacakları muayene sonucunda yine işin ehli olan kişilere yaptırmanız tavsiye edillmektedir. Unutmayın ki sağlığınız her şeyden çok daha önemlidir.

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Blog
Ameliyatsız Üst Göz Kapağı Estetiği Saç Simulasyonu Saç Gölgeleme Tekniği Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bağdat Caddesi Kadın Estetik Cerrah Olmamın Avantajı Var Mı? Rafaello ve Tiziano Mezoterapisi Estetik Cerrahlara En Çok Başvurma Sebebi Nedir? En iyi Göğüs Estetiği Yapan Doktor Nasıl Karar Verilir ? Göğüs Estetiği Sonrası Nasıl Sütyen Giyilmesi Gerekir? Yüz Estetiğinde Devrim; 3D Dolgular Estetik yaptıranların kişisel analizi Milano Gençlik Peelingi PQAGE BT-X uygulamaları ile Kaş Kaldırma Anadolu Yakasında Lazer Epilasyon Yapan Merkezler Koltukaltı BT-X uygulamaları Fiyatları Nasıl Kilo Verilir? En İyi BT-X Uygulamaları Markası BT-X uygulamaları Tekrarlanmazsa Kırışıklıklar Artar mı? BT-X uygulamaları Videoları BT-X uygulamaları Sonrası Yapılması Gerekenler BT-X uygulamaları Yapıldığında Yüz İfadesi Değişir Mi? Selülit Nasıl Geçer? BT-X Uygulamalarının Yan Etkileri – Zararları Anadolu Yakasında BT-X Uygulamaları Yapan Doktorlar Nasıl Kilo Verilir? Dudak Dolgusu Fiyatları Bitkisel Cilt Bakımı Yapan Merkezler Terlemeye Karşı BT-X uygulamaları Yöntemi BT-X Uygulamaları Uygulama Alanları Hamilelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? BT-X Uygulamaları Görselleri BT-X Uygulamaları Fibrocell İle Cilt Gençleştirme BT-X Uygulamaları İlacı Lazer Lipoliz Fiyatları Lazer Lipoliz ile Zayıflama Estetik Ameliyat Yaptıracak Kişiler Neleri Araştırıyor? En iyi Burun Estetiği Yapan Doktor Nasıl Bulunur?
Doktora Sorun Formu
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook