Ameliyatsız Üst Göz Kapağı Estetiği

 
            Yüzümüzün en anlamlı kısmı gözlerimizdir.  Gözlerimiz ile anlatırız aslında aşk, hırsı, mutluluğu, sevinci, üzüntüyü ve kederi hepsi tek bir ifade ile anlatabiliriz gözlerimiz de… Gözlerimiz bize has en belirgin özelliğimizdir. Birinden bahsederken ‘’çok derin bakışları var ‘’ deriz mesela çok şey anlatmıştır bunu gören kişiye işte bu yüzden gözler önemlidir. 
 
          Düşük bir üst göz kapağı; yorgun bir ifade verir, uykulu belki, en kötüsü de yaşlı bu kesinlikle hiçbirimizin istemeyeceği bir durumdur. Üst göz kapağı estetiği artık çok daha kolay gerçekleşmektedir. Tabi cerrahi ameliyatla, ameliyatsız plazma enerjisinin yeri farklıdır. Hastanın göz kapağı sarkmasının tipi, yaşı, beklentisi çok önemlidir.Sizin için en uygun hangisi tabiî ki en doğrusu bunu Plastik Cerrahınıza sormanız önemlidir.
 
         Göz kapağı ameliyatı istemeyen, cerrahi zorunluluğu olmayan,anestezi problemi olanve  detaylı muayene sonrası bu işleme uygunluğu olan hastalar için; Plazma enerjisi oldukça uygundur. Kesi olmadan cerrahi olmadan ameliyatsız, kansız, dikişsiz üst göz kapağı sarkması şikayetlerden kurtulunabilinmektedir. Çok yüksek sıcaklıklarda bir elektriksel ark üretir ve cihaz deri yüzeyine belirli bir uzaklığa geldiğinde bu ark atmosferik gazları iyonize hale geçirerek bir patlama enerjisi (plazma enerjisi) ortaya çıkarır. Ortaya çıkan enerji cildin en üst katmanındaki  keratinosit dediğimiz hücreleri  süblimleştirir ( yani katı doku ısıtıldığında normalde önce sıvı sonra gaz haline dönüşür, sublimleşmede katı doku direkt gaz hale geçer). Yani Kırışıklıklar ve Fazla Doku Buharlaşıyor !
 
          Bu cihaz ile yani plazma enerjisi ile ameliyatsız göz kapağı estetiği yapılabildiği gibi, kaz ayağı çizgileri, akne ve akne skarları (izleri), göz kapaklarındaki beyaz ve sarı lekeler, dudak üzeri sigara çizgileri (smokers line = barkot çizgileri ), çeşitli et benleri (yalnızca kesinlikle riski olmayan benler), çil tedavileri, yara izlerini silme, siğil tedavileri de yapılabilmektedir.
 
SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Blog
Saç Simulasyonu Saç Gölgeleme Tekniği Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bağdat Caddesi Kadın Estetik Cerrah Olmamın Avantajı Var Mı? Rafaello ve Tiziano Mezoterapisi Estetik Cerrahlara En Çok Başvurma Sebebi Nedir? En iyi Göğüs Estetiği Yapan Doktor Nasıl Karar Verilir ? Göğüs Estetiği Sonrası Nasıl Sütyen Giyilmesi Gerekir? Yüz Estetiğinde Devrim; 3D Dolgular Estetik yaptıranların kişisel analizi Milano Gençlik Peelingi PQAGE BT-X uygulamaları ile Kaş Kaldırma Anadolu Yakasında Lazer Epilasyon Yapan Merkezler Koltukaltı BT-X uygulamaları Fiyatları Nasıl Kilo Verilir? En İyi BT-X Uygulamaları Markası BT-X uygulamaları Tekrarlanmazsa Kırışıklıklar Artar mı? BT-X uygulamaları Videoları BT-X uygulamaları Sonrası Yapılması Gerekenler BT-X uygulamaları Yapıldığında Yüz İfadesi Değişir Mi? Selülit Nasıl Geçer? BT-X Uygulamalarının Yan Etkileri – Zararları Anadolu Yakasında BT-X Uygulamaları Yapan Doktorlar Nasıl Kilo Verilir? Dudak Dolgusu Fiyatları Bitkisel Cilt Bakımı Yapan Merkezler Terlemeye Karşı BT-X uygulamaları Yöntemi BT-X Uygulamaları Uygulama Alanları Hamilelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? BT-X Uygulamaları Görselleri BT-X Uygulamaları Fibrocell İle Cilt Gençleştirme BT-X Uygulamaları İlacı Lazer Lipoliz Fiyatları Lazer Lipoliz ile Zayıflama BT-X Uygulamaları Nasıl Yapılır? Estetik Ameliyat Yaptıracak Kişiler Neleri Araştırıyor? En iyi Burun Estetiği Yapan Doktor Nasıl Bulunur?
Doktora Sorun Formu
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook