Migren BT-X uygulamaları Tedavisi

BT-X  uygulamaları ile migren tedavisi günümüzde popüler olan migren tedavilerindendir. Belli noktalarda sinirleri sıkıştıran kasların bloke edilmesi ile etkisini gösterir. BT-X  uygulamaları ile migren tedavisinin en önemli avantajı migren ilaç kullanımını azaltmış olunmaktadır. Sık sık atak geçiren, diğer tedavilerden artık bir yarar görmeyen ve çok ilaç kullanmak zorunda olan kişiler en uygun hasta profilini oluştururlar. Özellikle alın bölgesinde oluşan migren ağrıları BT-X  uygulamaları daha iyi yanıt verir.

BT-X  uygulamalarıyla migren tedavisi  ?

BT-X  uygulamaları uygulanan migren tedavilerinde en önemli nokta tetik noktaları dediğimiz ağrı bölgelerinin bulunmasıdır. Bulunan noktalara yaklaşık 15-20 dakika sürecek bir uygulama ile BT-X  uygulamaları enjekste edilir. Uygun dozun uygun noktaya yapılması tedaviden elde edilecek başarı için son derece önemlidir.

BT-X  uygulamaları ile migren tedavisi sonrası  etki ortalama 10 gün içinde ortaya çıkar. Migren tedavisinde BT-X  uygulamalarının etkisi 3-4 ay sürmektedir. Ve bu uygulama sık olan migren atakları azaltır.

GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook