Lazer Lipoliz ile Zayıflama

Estetik cerrahi’ de gelişen yöntemler ve teknolojiler;  her geçen gün yağ alma işleminde farklı seçenekleri sunmaktadır.  İnsanlar son yüzyılda zayıflamak, daha fit gözükmek ve daha sağlıklı olmak için farklı yollar denemektedir. Bu yöntemler içinde;  zayıflama ilaçları, zayıflama çayları, şok diyetler, diyetisyenler, psikologlar,  hipnoz ile zayıflama, akupunktur, yoga ve pilates, spor salonları, Awt, kavitasyon, LPG  gibi cihazlar, MLS, klasik liposuction, lazer lipoliz, smart lipo, vaser liposuction, lazer lipoliz gibi bir çok seçenek vardır.

Lazer Lipoliz ise ameliyathane ortamı olmadan uyguladığımız bir yağ alma işlemidir. Kullanım alanları sınırlıdır. Çok fazla miktarda yağ alınacaksa lazer liposuction yöntemini tercih etmekteyiz. Ama ne lazer lipoliz ne de lazer liposuction;  bir kilo verme veya zayıflama yöntemi değildir. Lazer lipoliz ile zayıflama tercih edilen bir sistem değildir, vücut şekillendirme, bölgesel yağlardan kurtulma yöntemidir. Genelde ben kliniğimize gelen, kilo problemi olan kişilerde öncelikle diyetisyen ile beraber bir yeni bir beslenme alışkanlığının oluşturulmasını istiyorum,  ondan sonra eğer yeme bağımlılığı gibi problemleri varsa psikoterapi öneriyorum.  Ve destek olarak ya spor ya da AWT gibi sıkılaştırmaya yönelik ek uygulamalar gerektiğini anlatıyorum. Ve eğer kişi bu yaşam tarzını benimseyecekse  lazer yöntemi ile yağ almayı kabul ediyorum. Çünkü bu yöntemlerin hiçbiri kalıcı değildir.  Liposuction yaptırayım her istediğimi yiyebilirim gibi bir düşünce kesinlikle yanlıştır.

Lazer lipoliz ile zayıflama;  Lazer ile yağ almanın en uygun olduğu problemler bölgesel yağlanmalardır. Kişinin kilo problemi olmadan,  spora rağmen, diyete rağmen  erimeyen yağlar için en uygun yöntemlerden birisidir. Örneğin basen bölgesi, diz içi yağlanma veya düşük bel pantolona bağlı oluşan bel  bölgesindeki yağlanmaları azaltmak spor veya rejim ile mümkün olmamaktadır. Özellikle bu bölgelerde başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

Sonuçta lazer lipoliz yöntemi  diyet ya da egzersizlerle verilemeyen bölgesel yağlanma ve bölgesel kilolara etkili çözüm getirmektedir. Lazer lipoliz ile zayıflama mümkün değildir,  vücut şekillendirme yöntemidir. Vücudun istenilmeyen bölgelerindeki yağ ve kilo fazlalıklarını alınarak vücudun olması gereken  normal hatlarına ulaşması sağlamaktadır.

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Blog
Ameliyatsız Üst Göz Kapağı Estetiği Saç Simulasyonu Saç Gölgeleme Tekniği Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bağdat Caddesi Kadın Estetik Cerrah Olmamın Avantajı Var Mı? Rafaello ve Tiziano Mezoterapisi Estetik Cerrahlara En Çok Başvurma Sebebi Nedir? En iyi Göğüs Estetiği Yapan Doktor Nasıl Karar Verilir ? Göğüs Estetiği Sonrası Nasıl Sütyen Giyilmesi Gerekir? Yüz Estetiğinde Devrim; 3D Dolgular Estetik yaptıranların kişisel analizi Milano Gençlik Peelingi PQAGE BT-X uygulamaları ile Kaş Kaldırma Anadolu Yakasında Lazer Epilasyon Yapan Merkezler Koltukaltı BT-X uygulamaları Fiyatları Nasıl Kilo Verilir? En İyi BT-X Uygulamaları Markası BT-X uygulamaları Tekrarlanmazsa Kırışıklıklar Artar mı? BT-X uygulamaları Videoları BT-X uygulamaları Sonrası Yapılması Gerekenler BT-X uygulamaları Yapıldığında Yüz İfadesi Değişir Mi? Selülit Nasıl Geçer? BT-X Uygulamalarının Yan Etkileri – Zararları Anadolu Yakasında BT-X Uygulamaları Yapan Doktorlar Nasıl Kilo Verilir? Dudak Dolgusu Fiyatları Bitkisel Cilt Bakımı Yapan Merkezler Terlemeye Karşı BT-X uygulamaları Yöntemi BT-X Uygulamaları Uygulama Alanları Hamilelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? BT-X Uygulamaları Görselleri BT-X Uygulamaları Fibrocell İle Cilt Gençleştirme BT-X Uygulamaları İlacı Lazer Lipoliz Fiyatları BT-X Uygulamaları Nasıl Yapılır? Estetik Ameliyat Yaptıracak Kişiler Neleri Araştırıyor? En iyi Burun Estetiği Yapan Doktor Nasıl Bulunur?
Doktora Sorun Formu
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook