BT-X Uygulamaları Uygulama Alanları

Aşırı iş yükü, günlük hayat mücadelesinin getirdiği gerilim gibi olumsuzluklar sebebiyle bilhassa kadınların korkulu rüyası haline gelen cildin esnekliğini kaybetmesi bundan dolayı oluşan yüz bölgesinde kazayağı, boyunda sarkmalar, çenenin hatlarını kaybetmesi, alın kırışıklıkları gibi problemler günümüzde ilerleyen kozmetoloji ve dermatoloji çalışmaları ile çözüm bulmaktadır.

Son dönemde ünlülerin dahi sık sık başvurdukları BT-X  uygulamaları prosedürü, tıbbi açılımı ile Botolinum İnjection uygulaması son yıllarda bilhassa kadınların çok rağbet gösterdiği çoğunlukla estetik amaçlı kullanılan bir toksin enjeksiyon tekniğidir. Bu teknik ile bilhassa yüz ve boyun bölgesindeki esneklik kaybı sebebiyle oluşan kötü görünümlü çizgi ve kırışıklıklardan basitçe kurtulmanız mümkün olabilir. BT-X  uygulamaları uygulama alanları ihtiyaca göre değişmektedir. BT-X  uygulamaları medyada sık sık söylendiği gibi yılan zehiri değildir.

BT-X  uygulamaları uygulama alanları içerisinde sadece kırışıklık giderme bulunmamaktadır. BT-X  uygulamaları toksini direkt olarak kas içine verilerek sinir sistemi elemanları ile hedef organ arasındaki iletişimi engellediğinden hiperhidrozis yani fazla miktarda özellikle koltukaltı terlemeyi de önleyici bir biçimde uygulanması mümkün olabilir. Bu prosedürde terlemeye neden olan bezlere gelen uyarılan toksin enjeksiyonu ile azaltılarak fazla miktarda ter atılması önlenmektedir.

Bu gibi programlar dışında kaşları ve burun uçları düşük olan kişiler de kaş veya burunlarını kaldırmak için bu uygulamayı tercih etmektedirler. Bir diğer kullanım alanı migren tedavisidir.

Eğer sizin de kırışıklık, aşırı terleme, cildin esnekliğini kaybetmesi kaynaklı ve yüz hatlarının belirginliğini kaybetmesi gibi problemleriniz var ise, bu yöntemden yararlanmak için işin ehli hekimlerden BT-X  uygulamaları uygulama alanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Blog
Ameliyatsız Üst Göz Kapağı Estetiği Saç Simulasyonu Saç Gölgeleme Tekniği Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bağdat Caddesi Kadın Estetik Cerrah Olmamın Avantajı Var Mı? Rafaello ve Tiziano Mezoterapisi Estetik Cerrahlara En Çok Başvurma Sebebi Nedir? En iyi Göğüs Estetiği Yapan Doktor Nasıl Karar Verilir ? Göğüs Estetiği Sonrası Nasıl Sütyen Giyilmesi Gerekir? Yüz Estetiğinde Devrim; 3D Dolgular Estetik yaptıranların kişisel analizi Milano Gençlik Peelingi PQAGE BT-X uygulamaları ile Kaş Kaldırma Anadolu Yakasında Lazer Epilasyon Yapan Merkezler Koltukaltı BT-X uygulamaları Fiyatları Nasıl Kilo Verilir? En İyi BT-X Uygulamaları Markası BT-X uygulamaları Tekrarlanmazsa Kırışıklıklar Artar mı? BT-X uygulamaları Videoları BT-X uygulamaları Sonrası Yapılması Gerekenler BT-X uygulamaları Yapıldığında Yüz İfadesi Değişir Mi? Selülit Nasıl Geçer? BT-X Uygulamalarının Yan Etkileri – Zararları Anadolu Yakasında BT-X Uygulamaları Yapan Doktorlar Nasıl Kilo Verilir? Dudak Dolgusu Fiyatları Bitkisel Cilt Bakımı Yapan Merkezler Terlemeye Karşı BT-X uygulamaları Yöntemi Hamilelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? BT-X Uygulamaları Görselleri BT-X Uygulamaları Fibrocell İle Cilt Gençleştirme BT-X Uygulamaları İlacı Lazer Lipoliz Fiyatları Lazer Lipoliz ile Zayıflama BT-X Uygulamaları Nasıl Yapılır? Estetik Ameliyat Yaptıracak Kişiler Neleri Araştırıyor? En iyi Burun Estetiği Yapan Doktor Nasıl Bulunur?
Doktora Sorun Formu
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook