Güncel Haberler

  • “Op.Dr.Eser Aydoğdu, 04- 06 Haziran 2014 tarihinde her yıl İsveç’in Stockholm şehrinde düzenlenen “ Beauty Through Science “ adlı kongreye katılmıştır. Kongrede Natrelle Silikon Markasındaki Yenilikler ve hyaluronik asit Dolgu Maddesinin Uygulama Alanları adlı panellere katılan Op.Dr.Eser Aydoğdu, yeni teknikleri Türkiye’de uygulamaya başlamıştır.

  • Op.Dr.Eser Aydoğdu Mart 2011’ de en prestijli kongrelerden biri olan Monte Carlo’daki Antiaging ve Yüz Gençleştirme Kongresine Katıldı.

  • Op.Dr.Eser Aydoğdu Şubat 2011’de göğüs büyütmede kullanılan silikon markası “Arion” un Fransa’daki uluslararası toplantısına katıldı. Firmanın protez üreten fabrikasını ziyaret etti.

  • Op.Dr.Eser Aydoğdu 26 Kasım 2012’de göğüs büyütmede kullanılan silikon markası “Mentor” un Madrid – İspanya’daki uluslararası toplantısına katıldı.

  • Op.Dr.Eser Aydoğdu Kasım 2013’de Point Hotel’de düzenlenen “İple Yüz Estetiği” Sempozyumuna katıldı.

  • Op.Dr.Eser Aydoğdu 18.12.2013’ te Derya Baykal’ın programında ameliyatsız ve ameliyatlı göğüs büyütme estetiği hakkında bilgi verdi.

  • Op.Dr.Eser Aydoğdu Mart 2014’te Yüz Estetiğinde kullanılan Hyaluronik Asit Türkiye’deki bütün Estetik Cerrahlara Yapılan Lansmanına Katıldı.

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook