Op. Dr. Eser Aydoğdu

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Eser AYDOĞDU, teşhis ve tedavi edici hekimlik hizmetini üst düzeyde yapabilmek ve uluslararası  standartları yakalamak için  modern  teknolojiyi,  güleryüzlü, deneyimli  ve  güvenilir  ekibiyle  birleştirmiştir.

Bilindiği gibi  estetik  operasyonlar ;  kişinin  özgüven  ve yaşama sevincini tekrar  yerine getirebilmek   için  etkili  bir  tedavi  yöntemidir. Hastalarımıza kendi istekleri  doğrultusunda  en doğru  tanı ve hızlı  tedavi  hizmetini  sunarak yaşam kalitesini yükseltmek,  memnuniyetini her şeyin üzerinde  tutmak  en önemlisi bunları  titizlikle yerine getirmek Op.Dr. Eser AYDOĞDU’ nun  en  temel  ilkesidir.

Kliniğimizde teknolojik yenilikler, bilimsel  gelişmeler sürekli takip edilerek hastaların hizmetine sunulmaktadır. Çalışma ekibimizle beraber amacımız  sağlık anlayışı doğrultusunda, hastaların beklenti ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak ve yüksek kalitede  hizmet vermektir.

Estetik ameliyatlarda ise birinci amacımız; doğallıktır. Doğallık bizim ve hastalarımız için en önemli unsurdur. Diğer bir misyonumuz ise butik tarzında estetik cerrahi hizmetidir. Bu sistem sayesinde başarılı işler ortaya çıkartmakta ve memnuniyet yüzdesini yüksek tutmaktayız.

Diğer önem verdiğimiz konular ise ameliyatlarımızı steril hastane ortamlarında gerçekleştirmek, kaliteden ödün vermemek, en güvenilir malzemeleri kullanmak, her kullandığımız ürün, malzeme ve cihazlar hakkında bilgi vermek, etik kurallar çerçevesinde işler yapmaktır.

YAŞ NE OLURSA OLSUN, KENDİ İSTEĞİMİZ DOĞRULTUSUNDA BAŞVURDUĞUMUZ ESTETİK CERRAHİDE; BİR GÜN SİZLERİ DE MEMNUN  EDEBİLMEK DİLEĞİYLE …

SİZİ DİNLİYORUM
Bu Online modül ile tüm ihtiyaçlarınızı tek bir form aracılığıyla bana iletebilirsiniz. Form bize ulaştıktan en geç 24 saat içerisinde sizlere dönüş yapacağız.
Adınız ve soyadınız
Yaşadığınız Şehir
Telefon numaranız
Doğum tarihiniz
E-posta adresiniz
Form Gönderme Amacınız
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Hakkımda
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook