Saç Simulasyonu

Saç  Simulasyonu Türkiye’de oldukça yeni bir uygulamadır. Kliniğimiz aynı anda saç ekimi, saç simulasyonu, saç mezoterapisi,saç aşısı, kök hücre tedavisi yapan bir merkezdir.

 

Bu işlem; saçı dökülmüş, seyrelmiş, saç ekimi yaptırmış, FUT yöntemi ile saç ektirmiş, Saç, bıyık, sakal  eksik olan bölgelerde, saçlı deride yara izi olanlarda uygulanabilmektedir. Aynen kıl tekniği ile yapılan kaş kontürü işlemi gibi uygulamanın saçlı bölgeye yapılmasıdır.

 

Saç simülasyonu  işlemi kalıcı mıdır?
Saç pigmentasyonunda pigmentlerin canlılığı en az 2-3 senedir. Saç pigmentasyon

 yapılan bölgeye daha sonradan saç ekimi yaptırmak isterseniz sorun yaratmaz. Mevcut saç köklerine de, herhangi bir zararı yoktur.

 

Saç simulasyonu fiyatı uygulanan lokasyona ve alana göre değişir.

Bu uygulamanın sonunda seyrek saçların altında parlayan ve kişiyi rahatsız eden deri; hastanın kendi saçının tonunda gölgeleme tekniği ile boyanmış olur. Bu bir çeşit kıl tekniği şeklinde boyamadır. Böylece saçlı deri parlamaz ve bir illüzyon oluşturularak sanki sıklaşmış görüntüsü oluşturulur.

 

Saç ektirme işlemi geçirmiş ama hala seyrek saça sahip olan kişiler ya da saçlarında dökülme yaşamış ama saç ektirmeye uygun olmayan kişiler tercih edebilirler.

Eski saç ekim sistemi olarak bilinen, Fut saç ekiminde kafanın arkasında yere paralel bir iz oluşur. Ya da FUE yönteminde nokta nokta izler oluşabilmektedir.Bu tarz izler saç pigmenatsyonu ile kapatabilmektedir. Son derece doğal bir görünüm elde etmektedir.

Uygulama 1 normal seans ve 1 rötüş seansı ile gerçekleşmektedir. Fakat saç gölgeleme yapılacak alan çok geniş ise 2 seansa bölünmesi gerekmektedir. Kliniğimizde doktor kontrolünde gerçekleştirildiği için gerekli olursa lokal anestezi ile gerçekleştirilmektedir.

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Blog
Ameliyatsız Üst Göz Kapağı Estetiği Saç Gölgeleme Tekniği Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bağdat Caddesi Kadın Estetik Cerrah Olmamın Avantajı Var Mı? Rafaello ve Tiziano Mezoterapisi Estetik Cerrahlara En Çok Başvurma Sebebi Nedir? En iyi Göğüs Estetiği Yapan Doktor Nasıl Karar Verilir ? Göğüs Estetiği Sonrası Nasıl Sütyen Giyilmesi Gerekir? Yüz Estetiğinde Devrim; 3D Dolgular Estetik yaptıranların kişisel analizi Milano Gençlik Peelingi PQAGE BT-X uygulamaları ile Kaş Kaldırma Anadolu Yakasında Lazer Epilasyon Yapan Merkezler Koltukaltı BT-X uygulamaları Fiyatları Nasıl Kilo Verilir? En İyi BT-X Uygulamaları Markası BT-X uygulamaları Tekrarlanmazsa Kırışıklıklar Artar mı? BT-X uygulamaları Videoları BT-X uygulamaları Sonrası Yapılması Gerekenler BT-X uygulamaları Yapıldığında Yüz İfadesi Değişir Mi? Selülit Nasıl Geçer? BT-X Uygulamalarının Yan Etkileri – Zararları Anadolu Yakasında BT-X Uygulamaları Yapan Doktorlar Nasıl Kilo Verilir? Dudak Dolgusu Fiyatları Bitkisel Cilt Bakımı Yapan Merkezler Terlemeye Karşı BT-X uygulamaları Yöntemi BT-X Uygulamaları Uygulama Alanları Hamilelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? BT-X Uygulamaları Görselleri BT-X Uygulamaları Fibrocell İle Cilt Gençleştirme BT-X Uygulamaları İlacı Lazer Lipoliz Fiyatları Lazer Lipoliz ile Zayıflama BT-X Uygulamaları Nasıl Yapılır? Estetik Ameliyat Yaptıracak Kişiler Neleri Araştırıyor? En iyi Burun Estetiği Yapan Doktor Nasıl Bulunur?
Doktora Sorun Formu
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook