Dekolte Estetiği

Yüz estetiği uygulamalarının çeşitliliğinin artması, rutin halde uygulanması nedeniyle, artık dekolte estetiği de oldukça ön plana çıkmıştır. Ve yüzlerinde gençleşme gören kişiler boyun bölgelerinde de aynı gençleşmeyi beklemektedirler. Çoğumuz günlük cilt bakımını sadece yüzümüzle uygular, ürünleri boynumuza ve göğüs bölgemize sürmeyi ihmal ederiz. Oysa onlar da en az yüzümüz kadar bakımı hak eder, çünkü sahip oldukları ince deri nedeniyle ekstra neme ihtiyaç duyarlar. Özellikle dekolte bölgesi güneşten ve nemsizlikten etkilenir. Dekolte bölgesi için uyguladığımız işlemler;

1- Milano Liftingi: İğnesiz estetik işlemi olarak popülarize olan yöntem özellikle yüz, boyun, dekolte bölgesinde oldukça etkilidir.

2- Kırışıklıklara dolgu:  Bu bölgedeki deri elastikiyeti bozulduysa ince kırışıklıklar özel dolgu maddeleri ile doldurulmaktadır.

3- Kök hücre Fibrocell: Bir gençleştirme yöntemi olan fibrocell ile yüz, el, boyun bölgesi ve dekoltede oldukça etkili sonuçlar elde etmekteyiz.

4- Dekolte için cilt bakımı:

5- Peeling ile canlandırma: Küçük peeling ajanları ile derinin canlılığını, elastikiyetini artıracak işlemler uyguluyoruz. İleri derecede artmış çizgilenme varsa yağ enjeksiyonları yapıyoruz.

6- Vitamin ve Mezoterapi: Canlandırmak ve nemi artırmak için çeşitli vitaminler ve kokteyller yapılmaktadır.

7- BT-X  uygulamaları: Bu bölgeye BT-X  uygulamaları da sıklıkla uygulanmaktadır. BT-X  uygulamaları dekoltenin daha gergin görünmesini ve ince kırışıklıkların açılmasını sağlamaktadır.

8- Dekoltedeki leke tedavisi: Dekoltede kadınların en çok şikayet ettiği konulardan biri de güneş lekeleridir. Bu lekeler için dekolteye peelingler yapılmaktadır.

GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook