Kadın Estetik Cerrah Olmamın Avantajı Var Mı?

Web sitemizi hazırlarken estetik cerrahideki güncel konulardan, bize en çok sorulan sorulardan, yeniliklerden, estetiğin psikolojisinden, kişilerin beklentilerinden bir derleme yaparak hazırlamaya çalıştık.  İnteraktif olan sitemizde bulunmasını estetik ile ilgili istediğiniz bilgiler, konular bulunmasını istiyorsanız bize mail atın, ekleyelim.

Öncelikle belirtmek istediğimiz bir konu da kişilerin bize sıkça sorduğu soru; neden öncesi-sonrası estetik ameliyat fotoğraflarınız yok. Çünkü Türkiye'de web sitelerimizde hastaların öncesi sonrası estetik ameliyat fotoğraflarını yayınlamamız yasak.

Estetik Cerrahi, diğer tıp dallarına göre farklı bir branştır. İşin içinde her ne kadar sağlık da olsa sonuçta keyfi bir ameliyattır. Keyfi bir konu olunca hastanın doktorunu seçmesi kadar normal bir durum yoktur. Halen Türk toplumunda cerrahların erkek olması gibi bir inanış olsa da, estetik cerrahi'de bu ibre;  kadın estetik cerrah ( bayan estetik doktor ) yönüne kaymaya başlamıştır.

Şöyle ki Türkiye'de yaşamaktayız. Kendini kadın estetik cerrahın yanında rahat hissetme, rahat soyunup muayene olma, bazen inançlar nedeniyle bayan estetik doktorlarına artan bir talep vardır. Bir diğer artış  sebebi kadın estetik cerrahının bakış açısına güvendir. Kadın estetik doktorunun en çok tercih edildiği konular ise daha çok göğüs büyütme, meme küçültme, göğüs toparlama, karın estetiği, yağ aldırma, lazer lipoliz, cinsel estetik yer almaktadır.

Ayrıca inançlar ve özel istek sebebiyle talep eden hastalarımıza tüm ameliyathane ekibinin kadın olduğu bayan ekip ortamı sağlamaktayız.

Ve son olarak estetik ameliyat olamaya karar verdiğinizde doktorunuz estetik cerrah mı? Özellikle bunu sorgulayın ve ona göre estetik ameliyatınıza karar veriniz.

Sağlıklı ve güzel kalmanız dileğiyle...

 

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Blog
Ameliyatsız Üst Göz Kapağı Estetiği Saç Simulasyonu Saç Gölgeleme Tekniği Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bağdat Caddesi Rafaello ve Tiziano Mezoterapisi Estetik Cerrahlara En Çok Başvurma Sebebi Nedir? En iyi Göğüs Estetiği Yapan Doktor Nasıl Karar Verilir ? Göğüs Estetiği Sonrası Nasıl Sütyen Giyilmesi Gerekir? Yüz Estetiğinde Devrim; 3D Dolgular Estetik yaptıranların kişisel analizi Milano Gençlik Peelingi PQAGE BT-X uygulamaları ile Kaş Kaldırma Anadolu Yakasında Lazer Epilasyon Yapan Merkezler Koltukaltı BT-X uygulamaları Fiyatları Nasıl Kilo Verilir? En İyi BT-X Uygulamaları Markası BT-X uygulamaları Tekrarlanmazsa Kırışıklıklar Artar mı? BT-X uygulamaları Videoları BT-X uygulamaları Sonrası Yapılması Gerekenler BT-X uygulamaları Yapıldığında Yüz İfadesi Değişir Mi? Selülit Nasıl Geçer? BT-X Uygulamalarının Yan Etkileri – Zararları Anadolu Yakasında BT-X Uygulamaları Yapan Doktorlar Nasıl Kilo Verilir? Dudak Dolgusu Fiyatları Bitkisel Cilt Bakımı Yapan Merkezler Terlemeye Karşı BT-X uygulamaları Yöntemi BT-X Uygulamaları Uygulama Alanları Hamilelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? BT-X Uygulamaları Görselleri BT-X Uygulamaları Fibrocell İle Cilt Gençleştirme BT-X Uygulamaları İlacı Lazer Lipoliz Fiyatları Lazer Lipoliz ile Zayıflama BT-X Uygulamaları Nasıl Yapılır? Estetik Ameliyat Yaptıracak Kişiler Neleri Araştırıyor? En iyi Burun Estetiği Yapan Doktor Nasıl Bulunur?
Doktora Sorun Formu
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook