Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bağdat Caddesi

BTL Exilis Elite ile cilde uygulanan bu enerji her dokuya iletildiğinden kişinin vücudundaki kolojenin tümü uyarılmaktadır. Uygulamadan hemen sonra ise bu canlanma süreci başlamaktadır. Uygulama sonunda kişinin gözle gördüğü ve hissettiği etki her geçen gün artarak devam eder. Uygulama sonrası ciltte artan kalite ve pürüzsüz görüntü satene benzetildiği için Saten Yüz Germe deniliyor. 
 
Kaç Seans Yapılmaktadır? 
Saten yüz ve boyun germe tedavisi 4 hafta boyunca düzenli olarak hafta da 1 seans uygulanıyor. Kişinin maksimum kolojen uyarımı 4 haftada sağlandığından fazla seans yaptırmanın bir avantajı olmayacaktır. 
 
Tekrarlamak gerekir mi?
Tedavi sonrası maximum seviyeye ulaşan kolojen ile canlanma sürecinini 1 yılda tamamlamaktadır. Bazı durumlarda kendini koruma altına cilt 1 yıla yakın süre ile bu etkiyi sürdürmektedir. Tedavinin en güzel yanı ise yenilenmiş olan cildin uygulama öncesi haline dönmemesidir. Dolayısıyla bir yada iki yıl sonra tekrar 4 seanslık bir kür yaptırılarak bu saten etkisi sürdürülebilir. 
 
Saten Yüz Germe Uygulaması nerelere uygulanmaktadır?
BTL Exilis Elite ile yüz gençleştirme tedavi prosedürü tüm yüze yada yüzde lokal bölgeye   uygulanabilmektedir. Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından kırışıklık giderme onayı olan BTL EXİLİS ELİTE; göz kapağı sarkmaları, gözaltı torbaları ve morluklarının tedavisindeki başarısı klinik çalışmalar ile kanıtlandıktan sonra 2015 yılında Göz Çevresi Uygulaması için onay alan Dünyadaki tek sistemdir. 
Daha V bir yüz için alt yüz uygulamasında yapıldığı sistemde kişi daha belirgin bir çene hattına sahip olabilir. Tüm yüz ile birlikte gıdı, boyun ve dekolte bölgesi de kombinlenebilir. 
 
Vücut için uygulanabilir mi?
BTL Exilis Elite’ in patentli vücut başlıkları ile ağrısız, acısız ve rahatsız edici bir his duymadan bölgesel incelme, selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma uygulamaları da  yapılabilmektedir. 
 
Bölgesel incelme işlemi nasıl bir sonuç verecektir?
Tedavide radyofrekans ve ultrason sistemleri eş zamanlı kullanıldığı için diğer tüm sistemlere nazaran sonuçlar daha hızlı ve etkili olacaktır.  Tedavi haftada bir uygulanmak üzere 4 seans yapılır. Tedavi cilt sıkılaştırmaya yönelik ise ve kişinin ihtiyacı var ise ekstra 2 seans daha uygulanabilir. Uygulamanın 2. seansından sonra kişi gözle görülür sonuçlar almaya başlayacaktır. 
 
Uygulama esnasında vücutta dalgalı görünümün tamamını giderdiği ya da ödemli selülit oluşumunu engellediği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. BTL EXILIS ELITE’ in selülitleri yok ettiği ile ilgili Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından onayı vardır. 
 
Vücutta olan sarkmaların sıkılaşması, bedensel incelme gibi işlemlerde kısa zamanda etkili sonuçları sebebi ile zaman zaman kişilerin en çok tercih ettiği sistem olmuştur. 
 
SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Blog
Ameliyatsız Üst Göz Kapağı Estetiği Saç Simulasyonu Saç Gölgeleme Tekniği Kadın Estetik Cerrah Olmamın Avantajı Var Mı? Rafaello ve Tiziano Mezoterapisi Estetik Cerrahlara En Çok Başvurma Sebebi Nedir? En iyi Göğüs Estetiği Yapan Doktor Nasıl Karar Verilir ? Göğüs Estetiği Sonrası Nasıl Sütyen Giyilmesi Gerekir? Yüz Estetiğinde Devrim; 3D Dolgular Estetik yaptıranların kişisel analizi Milano Gençlik Peelingi PQAGE BT-X uygulamaları ile Kaş Kaldırma Anadolu Yakasında Lazer Epilasyon Yapan Merkezler Koltukaltı BT-X uygulamaları Fiyatları Nasıl Kilo Verilir? En İyi BT-X Uygulamaları Markası BT-X uygulamaları Tekrarlanmazsa Kırışıklıklar Artar mı? BT-X uygulamaları Videoları BT-X uygulamaları Sonrası Yapılması Gerekenler BT-X uygulamaları Yapıldığında Yüz İfadesi Değişir Mi? Selülit Nasıl Geçer? BT-X Uygulamalarının Yan Etkileri – Zararları Anadolu Yakasında BT-X Uygulamaları Yapan Doktorlar Nasıl Kilo Verilir? Dudak Dolgusu Fiyatları Bitkisel Cilt Bakımı Yapan Merkezler Terlemeye Karşı BT-X uygulamaları Yöntemi BT-X Uygulamaları Uygulama Alanları Hamilelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? BT-X Uygulamaları Görselleri BT-X Uygulamaları Fibrocell İle Cilt Gençleştirme BT-X Uygulamaları İlacı Lazer Lipoliz Fiyatları Lazer Lipoliz ile Zayıflama BT-X Uygulamaları Nasıl Yapılır? Estetik Ameliyat Yaptıracak Kişiler Neleri Araştırıyor? En iyi Burun Estetiği Yapan Doktor Nasıl Bulunur?
Doktora Sorun Formu
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook