BT-X uygulamaları Videoları

Günlük hayatımızda sürekli mimiklerimizi çalıştırırız. Gülme anında, kızma anında, şaşırdığımızda sürekli yüzümüzdeki kasları çalıştırmak durumda kalırız. Bunların yanısıra güneşin etkisi, gerilim ve yaşam stilimiz cildimizde bozulmalara neden olur. Cildimiz bozulduğunda ise çöküklükler ve kırışıklıkları daha fazla görmeye başlarız. Özellikle yüz bölgesinde oluşan çöküklükler ve kırışıklıklar kişiyi rahatsız edebilir. Bu problem yaşı ilerlemiş insanlarda daha fazla görülse de genç kişilerde de görülebilmektedir. Bu problemin çözümünde ise BT-X  uygulamaları tedavisini tercih edebilirsiniz. BT-X  uygulamaları tedavisinde yapılan prosedürler sonrasında çiziklerden ve kırışıklıklardan belirli bir süre kurtulabilirsiniz . BT-X  uygulamaları videolarımızı izleyerek tedavinin nasıl yapıldığı ile ilgili net ve ayrıntılı bir bilgi edinebilirsiniz. Çok seyrek geçici olarak tedavinin yapıldığı yerde kızarıklıklar oluşmaktadır. Yine seyrek olarak tedaviden sonra insanlarda birkaç saat baş ağrısı görülmektedir. BT-X  uygulamaları tedavisi yapılırken ince uçlu iğneler kullanılmaktadır. Tedaviden 3 gün sonra etkiler görülmeye başlar. Tedavinin etkisi 6 ay gibi bir süre sürmektedir. Bu süre bittikten sonra kırışıklıklar tekrar aynı şekilde oluşabilir. BT-X  uygulamaları tedavisi sürekli uygulanabilecek bir tedavi çeşidi olduğu için etkisinin kaybolması ile yeniden tedavi uygulanabilir.

BT-X  uygulamaları tedavisi etkisi geçtikten sonra yapılan tedaviler sonucunda etki her zamanki gibi aynı süre olmayabilir. BT-X  uygulamaları tedavisi olmadan önce BT-X  uygulamaları videosu izleyerek tedavi esnasında nasıl yapıldığını kesin bir biçimde görebilirsiniz. Tedavi sonrasında günlük yaşantınızda hemen dönebilirsiniz. Sizin yaşantınızı etkileyecek herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Bunların yanısıra BT-X  uygulamaları tedavisi gebelere ve bebek emzirenlere uygulanmamaktadır. BT-X  uygulamaları tedavisi ile ilgili daha ayrıntılı bildi almak için uzman bir hekime başvurmanız sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Blog
Ameliyatsız Üst Göz Kapağı Estetiği Saç Simulasyonu Saç Gölgeleme Tekniği Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bağdat Caddesi Kadın Estetik Cerrah Olmamın Avantajı Var Mı? Rafaello ve Tiziano Mezoterapisi Estetik Cerrahlara En Çok Başvurma Sebebi Nedir? En iyi Göğüs Estetiği Yapan Doktor Nasıl Karar Verilir ? Göğüs Estetiği Sonrası Nasıl Sütyen Giyilmesi Gerekir? Yüz Estetiğinde Devrim; 3D Dolgular Estetik yaptıranların kişisel analizi Milano Gençlik Peelingi PQAGE BT-X uygulamaları ile Kaş Kaldırma Anadolu Yakasında Lazer Epilasyon Yapan Merkezler Koltukaltı BT-X uygulamaları Fiyatları Nasıl Kilo Verilir? En İyi BT-X Uygulamaları Markası BT-X uygulamaları Tekrarlanmazsa Kırışıklıklar Artar mı? BT-X uygulamaları Sonrası Yapılması Gerekenler BT-X uygulamaları Yapıldığında Yüz İfadesi Değişir Mi? Selülit Nasıl Geçer? BT-X Uygulamalarının Yan Etkileri – Zararları Anadolu Yakasında BT-X Uygulamaları Yapan Doktorlar Nasıl Kilo Verilir? Dudak Dolgusu Fiyatları Bitkisel Cilt Bakımı Yapan Merkezler Terlemeye Karşı BT-X uygulamaları Yöntemi BT-X Uygulamaları Uygulama Alanları Hamilelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? BT-X Uygulamaları Görselleri BT-X Uygulamaları Fibrocell İle Cilt Gençleştirme BT-X Uygulamaları İlacı Lazer Lipoliz Fiyatları Lazer Lipoliz ile Zayıflama BT-X Uygulamaları Nasıl Yapılır? Estetik Ameliyat Yaptıracak Kişiler Neleri Araştırıyor? En iyi Burun Estetiği Yapan Doktor Nasıl Bulunur?
Doktora Sorun Formu
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook