Terlemeye Karşı BT-X uygulamaları Yöntemi

Terleme normal bir insanda günlük olarak aşağı yukarı 4-5 kez gerçekleşen bir durumdur. Bazı kişilerde bu olay gündelik yaşamı etkileyecek biçimde artmıştır. Terlemenin aşırı düzeyde olmasına hiperhidrozis denir .

Aşırı terleme, kişinin kilosu, tiroit bezlerinin etkinliği, uyarıcı olarak aldığı ilaçlar, menopoz evresi ve beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak gelişebilmekle beraber çoğunlukla strese bağlı da oluşabilir. Stresli yapıya sahip kişiler bilhassa lokal olarak terlemekten şikayetçidirler. El, koltukaltı, ayak, genital bölge ve saçlı deri bu bölgeler arasında yer alır. İş yaşamında, sosyal yaşamda ve özel yaşamda büyük psikolojik problemlere da neden olabilen aşırı terleme için uygun tedavilerden biri BT-X  uygulamalarıuygulamasıdır.

Terlemeye karşı BT-X  uygulamaları yöntemi, ince uçlu insülin iğneleri ile BT-X  uygulamalarının düşük dozlarda koltukaltı, el veya ayak bölgesine 15 dakikalık bir prosedür ile enjekte edilmesidir. Bu sayede sürekli ter üretmesi için uyarılan ter bezleri %80 oranında az ter üretmektedir Bu durum da terlemenin normal düzeye indirilmesi anlamını taşır.

Terlemeye karşı BT-X  uygulamaları yöntemi, tamamıyla uygulanan alanda terlemesinin azaltılmasına yardımcıdır. Koltukaltı bölgesine uygulandıktan bir iki hafta sonra olumlu etkiler görülmeye başlar. El ve ayaklara uygulama süresi daha kısa olmakla beraber aşağı yukarı 6-10 aya kadar etki süresi devam etmektedir.

Sizin de aşırı terleme probleminiz var ise, kesinlikle doktorunuzdan bu konu hakkında bilgi alarak bu tekniğe başvurmanız gereklidir. Uzman kişiler yapılacak prosedürün sağlığınıza makul olup olmadığı konusu ile ilgili sizi ayrıntılı olarak bilgilendireceklerdir. Terlemeye karşı BT-X  uygulamaları yöntemi hastalar açısından yüzgüldürücü sonuçlar vermektedir.

Web sitemizin diğer bölümlerinde koltukaltı terleme BT-X  uygulamaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca güncel bilgilerden haberdar olmak için facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Blog
Ameliyatsız Üst Göz Kapağı Estetiği Saç Simulasyonu Saç Gölgeleme Tekniği Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bağdat Caddesi Kadın Estetik Cerrah Olmamın Avantajı Var Mı? Rafaello ve Tiziano Mezoterapisi Estetik Cerrahlara En Çok Başvurma Sebebi Nedir? En iyi Göğüs Estetiği Yapan Doktor Nasıl Karar Verilir ? Göğüs Estetiği Sonrası Nasıl Sütyen Giyilmesi Gerekir? Yüz Estetiğinde Devrim; 3D Dolgular Estetik yaptıranların kişisel analizi Milano Gençlik Peelingi PQAGE BT-X uygulamaları ile Kaş Kaldırma Anadolu Yakasında Lazer Epilasyon Yapan Merkezler Koltukaltı BT-X uygulamaları Fiyatları Nasıl Kilo Verilir? En İyi BT-X Uygulamaları Markası BT-X uygulamaları Tekrarlanmazsa Kırışıklıklar Artar mı? BT-X uygulamaları Videoları BT-X uygulamaları Sonrası Yapılması Gerekenler BT-X uygulamaları Yapıldığında Yüz İfadesi Değişir Mi? Selülit Nasıl Geçer? BT-X Uygulamalarının Yan Etkileri – Zararları Anadolu Yakasında BT-X Uygulamaları Yapan Doktorlar Nasıl Kilo Verilir? Dudak Dolgusu Fiyatları Bitkisel Cilt Bakımı Yapan Merkezler BT-X Uygulamaları Uygulama Alanları Hamilelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? BT-X Uygulamaları Görselleri BT-X Uygulamaları Fibrocell İle Cilt Gençleştirme BT-X Uygulamaları İlacı Lazer Lipoliz Fiyatları Lazer Lipoliz ile Zayıflama BT-X Uygulamaları Nasıl Yapılır? Estetik Ameliyat Yaptıracak Kişiler Neleri Araştırıyor? En iyi Burun Estetiği Yapan Doktor Nasıl Bulunur?
Doktora Sorun Formu
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook