Kongre Çalışmaları

SÖZLÜ BİLDİRİLER:

■ Yüz Bölgesinde Perforatör fleplerin kullanılması. Güniz Eker Uluçay, Mithat Akan, Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Tayfun Aköz. 26. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ulusal Kongresi,21-25 Eylül 2004-Ankara

■ Serbest Rektus Abdominis Kas ve Kas deri fleplerinin baş boyun rekonstrüksiyonundaki yeri. Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Gülden Avcı , Tayfun Aköz. 25.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kongresi 14-17 Ekim 2003, Samsun.

■ Mandibula Rekonstrüksiyonunda karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri. Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu,Mithat Akan,Güniz Eker Uluçay, Tayfun Aköz. 25.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kongresi 14-17 Ekim 2003, Samsun.

■ Serbest Rektus Kas ve kas deri fleplerinin donör saha morbiditesinin incelenmesi. Serkan Yıldırm, Eser Aydoğdu, Veysel Kadılar, Tayfun Aköz. 25.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kongresi 14-17 Ekim 2003, Samsun.

■ Alt ekstremite rekonstrüksiyonunda serbest rektus abdominis deneyimlerimiz. Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Gaye Taylan, Tayfun Aköz. 25.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kongresi 14-17 Ekim 2003, Samsun.

■ Cerrahi Lupun Serbest doku aktarımındaki yeri. Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Kaan Gideroğlu, Barış Çakır, Tayfun Aköz. 25.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kongresi 14-17 Ekim 2003, Samsun.

■ Meme küçültme operasyonlarında inferior pedikül ve süperior glandüler pedikülün kombine kullanılması. Mithat Akan, Betül Tanoğlu, Eser Aydoğdu, Tayfun Aköz.

■ Orbita Egzantrasyonu uygulanan vakalarda rekonstrüksiyon seçeneklerinin irdelenmesi. Kaan Gideroğlu, Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Tayfun Aköz.

■ Alt Ekstremite defektlerinde nörokutan flep uygulamalarımız. Kaan Gideroğlu, Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Güniz Eker, Tayfun Aköz. 23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Eylül 2001

 

POSTERLER

1 – Malign melanomlu bir olguda paramedikal yaklaşımın sonuçları. Güniz Eker, Eser Aydoğdu, Aykut Mısırlıoğlu, Tayfun Aköz.
Tıp Onkoloji Günleri,07-09 Kasım 2001.

2 – Konvansiyonel ve Alternatif serbest flep uygulamalarımız. Serkan Yıldırım,Mithat Akan, Barış Çakır, Eser Aydoğdu, Tayfun Aköz.
23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Eylül 2001.

3 – Yüzde orta-küçük vasküler anomalilerin tedavisinde skleroterapi ile silikon yaprağın kombine kullanımı. Aykut Mısırlıoğlu, Kaan Gideroğlu, Eser Aydoğdu, Tayfun Aköz.
23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Eylül 2001.

4 – Malign melanomlu bir olguda paramedikal yaklaşımın sonuçları. Güniz Eker, Eser Aydoğdu, Aykut Mısırlıoğlu, Tayfun Aköz.
23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Eylül 2001.

5 – Alt ekstremitede oldukça geniş çaplı lenfödem. Eser Aydoğdu, Güniz Eker, Serkan Yıldırım, Tayfun Aköz.
23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Eylül 2001.

6 – Periorbital lezyonlar ve Rekonstrüksiyonu: Nedenler, çözümler ve sonuçlar. Gülden Avcı, Eser Aydoğdu, Serkan Yıldırım, Tayfun Aköz.

7 – Faysal paralizide mesh prolen kullanımı. Eser Aydoğdu, Aykut Mısırlıoğlu, Gülden Avcı, Güniz Eker, Tayfun Aköz.
23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Eylül 2001.

8 – Sırt Bölgesinde 30 yıllık dev lipom. Eser Aydoğdu, Aykut Mısırlıoğlu, Betül Tanoğlu, Tayfun Aköz.
24. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Ekim 2002- Ankara

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Hakkımda
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook