Rafaello ve Tiziano Mezoterapisi

Rönesans yöntemi diye bilinen Raffaello ve Tiziano uygulamalarından kısaca bahsedeceğim. Özellikle bu yazıyı yazma sebebim; son dönemde forum sitelerinde sıklıkla konuşulan, basında oldukça popüler olan Tiziano ve Raffaello ile ilgili detaylı bilgi vermek...

15 yıldır estetik dünyası içindeyim, inanın yenilikleri takip etmek için bile ayrı bir efor sarfediyorum. Önce bu konu ile ilgili bilimsel araştırmaları okuyorum, yeni ürün, teknik veya cihazı kullanan hekimlerle ve hastaları ile görüşüyorum, sonra lansman ve eğitim toplantılarına katılıyorum, uzun dönem sonuçlarını bekliyorum ve sonrasında iç rahatlığıyla sevgili hastalarıma uygulamaya başlıyorum.

Tiziano ve Raffaello da benim için aynen öyle oldu. Şu anda uyguladığım kişilerdeki memnuniyet, gözle görülür sonuçlar, etrafındaki kişilerin fark etmesi ile çevresindeki kişilerin gelmesiyle oldukça başarılı sonuçlar aldığımız açıkça söyleyebilirim.

10 dakika da tamamlanan bir uygulama olup, uygulanması sadece 10 dakika sürüyor, öğle arasında dahi yapılabiliyor, uygulama yapıldığı diğer kişiler tarafından anlaşılmıyor, iz bırakmıyor. Fakat nadiren de olsa iğne izine bağlı olarak ödem, morluk olabilmektedir. Bugüne kadar uygulanan cilt altı antiaging mezoterapi yarım santim aralıklarla yapılmasına karşın, bu uygulama bu güçlü ve hızlı sinerjik etki nedeniyle 3 cm aralıklarla yapılabiliyor. Bu nedenle bir yüz antiaging tedavisi  maxımum 10-15 enjeksiyon ile tamamlanıyor. 
 

Rönesans Yöntemi; çok özel bir teknikle hazırlanan kokteyllerden oluşan farklı ürünleri, maksimum sinerji ve maksimum antiaging etkisi, minimum enjeksiyon uygulaması ve 10 dakikada tamamlanmasıyla farklılaşıyor. Sağladığı uygulama kolaylıkları, protokolün kısalığı, uzun etkisiyle dikkat çeken bu yöntem, MIIT (Mikro Intradermal Injection Technik) tekniğiyle hayata geçiriliyor. 

25 yaş sonrası için 8 ayrı antiaging aktif maddeyi bir arada içeren tek kokteyl “RAFFAELLO”: Raffaello; hyaluronik asit, pinus pinaster, resveratrol, glutatyon, antioksidan kompleksi, aminoasitler, bakırpeptid ve B grubu vitaminlerden oluşan bir üründür. 25-35 yaş arasında kullanılarak hidrasyon ve parlaklık sağlar, besler. Yüz, boyun, dekolte, eller, ayaklar, göz altı morlukları ve saç köklerinde etkilidir.

• 35 yaş sonrası için 10 ayrı antiaging aktif maddeyi bir arada içeren  tek kokteyl “TIZIANO”: Tiziano; omega CTP kompleksi, organik kök hücreleri, resveratrol, bakır peptid, kollajen, hyaluronik asit, omega 3, 6, 9 ve aminoasitlerden oluşan bir üründür. Genellikle 35 yaştan sonra bu maddeler vücut tarafından üretilemediği için ince çizgiler, sarkmalar vb yaşlanma belirtileri başlar. İnce çizgilerin giderilmesi, lifting, forma sokma, kalınlaştırma amaçlı olarak yüz, boyun, dekolte, eller, göbek, kol altları, uyluk içleri, göz altı torbalarında kullanılır.

Sonuçta Tiziano ve Raffaello, Antiaging uygulamalarda botoks, dolgu gibi uygulamalarla kombine veya tek başına uygulandığında tercih edilen işlemlerden birisidir.

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Blog
Ameliyatsız Üst Göz Kapağı Estetiği Saç Simulasyonu Saç Gölgeleme Tekniği Ameliyatsız Saten Yüz Germe Bağdat Caddesi Kadın Estetik Cerrah Olmamın Avantajı Var Mı? Estetik Cerrahlara En Çok Başvurma Sebebi Nedir? En iyi Göğüs Estetiği Yapan Doktor Nasıl Karar Verilir ? Göğüs Estetiği Sonrası Nasıl Sütyen Giyilmesi Gerekir? Yüz Estetiğinde Devrim; 3D Dolgular Estetik yaptıranların kişisel analizi Milano Gençlik Peelingi PQAGE BT-X uygulamaları ile Kaş Kaldırma Anadolu Yakasında Lazer Epilasyon Yapan Merkezler Koltukaltı BT-X uygulamaları Fiyatları Nasıl Kilo Verilir? En İyi BT-X Uygulamaları Markası BT-X uygulamaları Tekrarlanmazsa Kırışıklıklar Artar mı? BT-X uygulamaları Videoları BT-X uygulamaları Sonrası Yapılması Gerekenler BT-X uygulamaları Yapıldığında Yüz İfadesi Değişir Mi? Selülit Nasıl Geçer? BT-X Uygulamalarının Yan Etkileri – Zararları Anadolu Yakasında BT-X Uygulamaları Yapan Doktorlar Nasıl Kilo Verilir? Dudak Dolgusu Fiyatları Bitkisel Cilt Bakımı Yapan Merkezler Terlemeye Karşı BT-X uygulamaları Yöntemi BT-X Uygulamaları Uygulama Alanları Hamilelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? BT-X Uygulamaları Görselleri BT-X Uygulamaları Fibrocell İle Cilt Gençleştirme BT-X Uygulamaları İlacı Lazer Lipoliz Fiyatları Lazer Lipoliz ile Zayıflama BT-X Uygulamaları Nasıl Yapılır? Estetik Ameliyat Yaptıracak Kişiler Neleri Araştırıyor? En iyi Burun Estetiği Yapan Doktor Nasıl Bulunur?
Doktora Sorun Formu
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook