Sistem 4B Programı

SLIMMING CENTER & ESTHETIC / ZAYIFLAMA  SİSTEM  4-B  PROGRAMLARI

  1. 1.      Beslenme Yönetimi
  2. 2.      Bilişsel Terapi & Hipnoterapi
  3. 3.      Beden Küçültme ( AWT )
  4. 4.      Bölgesel İncelme ( Lazer Lipoliz )

Zayıflama ve incelme Sistem 4-B paket uygulamalarını ; 2 aydan başlayarak, 12 aya kadar kişinin vermesi gereken kilo miktarına ve sağlık durumuna göre, şahsa özel planlıyor ve fiyatlıyoruz. Sıcak bir dostluk ortamında, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle sonuca ulaşana kadar, destek veriyor ve takip ediyoruz…

1. BESLENME ve DİYET

KİLO VERME: Cinsiyetinize, yaşınıza, tahlil ve tetkiklerinize, zevklerinize, iş ve sosyal hayatınıza makul, değişik alternatifler içeren, beden ve ruh sağlığınızı bozmadan uygulayabileceğiniz, size özel kilo verme daha doğrusu yağ verme uygulamasınız diyetisyeniniz tarafından sizinle beraber hazırlanır. Kısaca biz buna “yasaksız diyet” ismi verdik.

KİLO KORUMA: İstediğiniz kiloları verdikten sonra, verdiğiniz kiloların kalıcı olması ve bir daha geri alınmaması için, yaşam tarzınız olacak, yasaksız beslenme uygulaması diyetisyeniniz tarafından yine size özel hazırlanır. Ömür boyu yapabilmeniz ve bu beslenmeyi hayatınızda uygulayabilmeniz için, ‘Kilo Koruma Besin Değişim Dosya’nız verilir ve diyetisyeninizle beraber takip edilir.

2. BİLİNÇ ALTI TEMİZLİĞİ

Bastırılmış duygular, kaygı, öfke, gerilim gibi, olumsuz duygusal problemlerinizin ve ruhsal ihtiyaçlarınızın asıl nedenleri bilinçaltınızda saklıdır. Bu olumsuz duygular kontrolsüz yemeğe neden olur. Bilinçaltı temizliği ile, bilinçaltınızdaki, bu olumsuz negatif duygular, pozitif olumlu hale gelerek kolay ve rahat kilo vermeniz sağlanır. Hipnoterapistin telkinleri bilinçaltı üzerinde köklü değişiklikler yaratır ve telkinler hipnozdan sonra da devam ederek değişiklik oluşturur.

3. BEDEN KÜÇÜLTME ( AWT )

Acustic Wave Therapy titreşim darbeleri ile direkt hedef yağ dokuda parçalanma sağlar. Vücudunuzdaki, diyetle gitmeyen bölgesel fazla yağlar ve selülitler, AWT cihazı ile azaltılır. Vücudunuz incelerek şekle girmesi sağlanır. AWT; yüksek enerjili akustik şok dalga uygulaması sonucu, yağ hücreleri parçalanır, cilt dokusu üzerindeki deformiteler düzelir, cilt toparlanır.

4. BÖLGESEL İNCELME ( Lazer Lipoliz )

Fazla kilolarınızı verdikten sonra, spor ve diyetle yok olmayan, genetik olan bölgesel inatçı yağlar için de Lazer Lipoliz uygulaması gerçekleştirilir. Kadın ve erkeklerde; karın, kalça, bacak, yüz ve gıdı deformasyonları, erkekte meme küçültme (jinekomasti) de uygulanan etkili, hızlı ve cerrahi olmayan bir tekniktir.
Lazerle uygulama yapılan bölgede ki yağlar ısı ile eritilir, içeride kalan sıvılaşmış yağlar lenf dolaşımı yoluyla emilerek vücuttan atılır. Lazerle yakma sırasında, hem ısınmaya bağlı olarak, hem de derideki fibroblastlar uyarıldığı için, deride sıkılık ve toparlama olur.

Sistem 4B kombine bir uygulamadır.
Beslenme Yönetimi + Bilişsel Terapi + Beden Küçülteme + Bölgesel İncelme ile şişmanlık problemini, bir bütün olarak ele alır. Önemli olan kilo vermek değil, metabolizma hızını yavaşlatmadan, kas kaybetmeden yağ vererek incelmek ve bilinçaltı temizliği ile ömür boyu sağlıklı ve ince kalmaktır.

Köklü bir değişim, yeni bir siz için : 0 216 384 71 72  

GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook