Medikal Cilt Bakımı Cihazı

1.  Çikolata Maskesi :
Doğal kakaodan elde edilen nemlendirici, anti stres ve canlandırıcı jel tipi maskedir. CO Enzym Q 10 ve Karnetine, E vitamini içerir. Güçlü bir antioksidandır.

2. Havyar Maskesi :
Nemlendirici ve koruyucu jel maskedir. Sıkılaştırır, ton verir, yorgun cildi canlandırır. Somon yumurtasından elde edilen DNA ve havyar ekstresi içerir. Nemlendirme ve kuru cildi besleme özelliğine sahiptir.

3. Isı Maskesi :
Kendi kendine ısınan maskedir. İçeriğinde doğal gypsum bulunur. Pürüzsüzleştirme özelliğine sahiptir, detoks  etkilidir. Mikro sirkülasyonu arttırır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

4. Altın Maskesi :
Toz formda peel off maskedir. Yüz, göz çevresi ve boyun için lüks bir bakımdır. Cildi canlandırır, sıkılaştırır ve nemlendirir. 23 karat Altın, zencefil ve C vitamini içerir.

5. İnci Tozu Makesi :
Cilt açıcı etkili inci ekstresi ve canlandırıcı etkili diamond pudrası içerir. Bu özel formül aynı zamanda deniz bazlı kolojen ve C vitamini içerir. Cildi nemlendirir, tonu arttırır, cildi canlı ve parlak kılar.

6. Meyveli Maske :
Nadir bulunan bir kırımızı üzüm türünden elde edilen bitkisel bazlı kök hücre ve vitaminlerce, meyvelerce zengin bir karışımdır. Kırışıklıkları ve ince çizgileri yumuşatır. Cilt daha canlı, genç görünür. Nemlendirici ve antioksidan özelliği vardır.

7. Yoğun Nemlendiricili ( Hyaluronic ) Maske :
Düşük moleküller ağırlıkta Hyaluronic Acid ve doğal gül yaprakları, vitamin B3 ve C vitamini içerir. Çok güçlü bir nem deposu gibidir. Yorgun ve stresli cildi pürüzsüzleştirir. Daha canlı ve parlak bir görünüm verir.

8. Algin Maske :
Deniz yosunu içerir. Yoğun nem veren sıkılaştırıcı maskedir. Göz, boyun dahil olmak üzere kullanılır.

9. Leke Maskesi :
Toz halinde bir maskedir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Bearberry ekstresi (melanin ) oluşumunu dengeler ve cildi parlatır. C vitamini içerir. Antioksidandır. Kolajen üretimini arttırır ve sağlıklı görünümlü bir cilt sağlar.

10. Phoytolift Maske :
Jel tipinde nemlendirici yosun özlü maskedir. Ayrıca bitki ve aktit içeriklerle de zengin olup tüm cilt tipleri için uygundur. Co Enzym Q 10, Cernitine, Hamamelis, D-Panthenol Allantoin içerir.

GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook