3 Boyutlu Sihirli Ayna Cilt Analizi

Üç boyutlu Sihirli Ayna Cilt Analizörü; Yüz kontrol mekanizması, Cilt tarayıcı, Cilt Görüntüleme cihazı Sihirli Ayna Sistemi RGB ve UV Spektrumu yardımıyla dijital teknolojileri kullanarak uygulama yapan dünyanın gelişmiş görüntülü analiz sistemlerinden biridir.  Magic Mirror Sistemi, ultraviyole analizörü, UV analizörü, cilt analiz teorisine sahiptir.

Dijital görüntüler teknolojisi ile RGB ve UV spektrumu kullanarak dünyanın gelişmiş görüntü analiz sistemidir.  Sihirli ayna sistemi  yüzlerin, ciltlerin  sorunlarının çoğunu teşhis etmektedir, siyah nokta, gözenek, pigment, çöküklük, derinlik, kırışıklık, leke, ultraviyole ışını hasarı ya da güneşin zararları  gibi bir çok cilt ve yüz problemlerini belirler. Sorunun derinliğini tespit eder. Hangi seviyeye kadar indiğini gösterir. Problemin cilde ne kadar zarar verdiğini gösterir. Ve uygulama ve tedavi sonrası ne kadar düzelme sağladığını gösterir. Daha önceki görüntülerle kıyaslama imkanı verir.

Üç boyutlu sihirli ayna sistemi  güvenilir profesyonel cilt görüntüleme analiz sistemlerinden biridir.

FONKSİYONLARI

1) Epidermal cilt  derinliği, analizi ve cilt sorunları

2) Derin cilt analizi, Ben, kırışıklık analizi, cilt özelliği, yoğunluk, derinlik,leke, çöküklük gibi  problemlerin değerlendirilmesi

CİLT GENÇLEŞTİRME PROTOKOLÜ

Kliniğimizde uyguladığımız cilt analizi protokolünde öncelikle “magic mirror” ile cildin bütün sorunlarını ortaya çıkarıyoruz.  Görüntülemeden sonra  önerilerde bulunuyoruz, bitkisel cilt bakımı, kişiye özel ürün hazırlama, mezoterapi, kök hücre tedavisi, BT-X  uygulamaları, dolgu, dermaroller, ışık dolgusu, gözaltı morluk tedavisi, AWT lifting gibi gereken hangi uygulama ise, o uygulamayı gerçekleştiriyoruz..

Randevu ve daha fazla bilgi için arayınız 
0 216 410 25 35

GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook