Exilis Ultrason Radyofrekans

Son yıllarda uzun yaşam ile birlikte sağlıklı ve kaliteli yaşlanma kavramı da hayatlarımızda yerini aldı.  Günümüz şartlarında doğal süreç olan yaşlanma, dışsal ve içsel faktörler sebebi ile vaktinden erken başlıyor. Beslenme alışkanlıklarımız, stres, kirli hava ve kullanılan yanlış cilt bakım ürünleri  derken cildimiz erken yaşlanıyor ve yorgun, yaşlı görüntümüz ile  aynada karşı karşıya kalıyoruz. Teknolojinin her alanında olduğu gibi tıbbi alanda da olan gelişmeler ile az zamanda, yan etkisi olmayan, non-invaziv ve ağrısız olan anti-aging ( yaşlanma karşıtı ) tedavileri bu süreçte en büyük destekçimiz.

Bu teknolojik sistemler içerisinde her zaman, doğru kişiye - doğru tedavi prosedürü - doğru uygulama  yapıldığında  mükemmel sonuçların alındığı non-invaziv yöntem radyofrekans ve ultrason sistemi olmuştur. Radyofrekans ve ultrason sistemlerinin dezavantajlarının kaldırılması ile  gelinen son nokta da BTL Exilis ise kalıcı, gözle görülür  sonuçlar elde etmek artık az zamanda mümkün. 

Cildin yaşlanmasını durdurmak, sıkı ve genç bir cilt elde etmenin ilk yolu cildi canlandırmaktır. Bu canlandırmanın ilk yolu ise vücudumuzdaki kolojenlerin uyarılmasıdır.  BTL Exilis Elite ile enerji aynı anda cildin her tabakasına iletilir ve enerjiye bağlı yeni bağ dokusu oluşur. Bu işleme cildin her katmanının yenilenmesi diyebiliriz.  

Sizleri Dünya’ da en çok başarı ödülü almış ve Hollywood yıldızlarının (Kim Kardashian , George Clooney, Madonna…) tercihi olan BTL Exilis Elite ile değişime davet ediyoruz.

Saten uygulamalar ile sizde her yeni güne daha sıkı, daha canlı ve daha sağlıklı bir cilt ile başlayın…

GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook