Kadın Estetik Cerrah

Web sitemizi hazırlarken estetik cerrahideki güncel konulardan, bize en çok sorulan sorulardan, yeniliklerden, estetiğin psikolojisinden, kişilerin beklentilerinden bir derleme yaparak hazırlamaya çalıştık. İnteraktif olan sitemizde bulunmasını estetik ile ilgili istediğiniz bilgiler, konular bulunmasını istiyorsanız bize mail atın, ekleyelim.

Öncelikle belirtmek istediğimiz bir konu da kişilerin bize sıkça sorduğu soru; neden öncesi-sonrası estetik ameliyat fotoğraflarınız yok. Çünkü Türkiye’de web sitelerimizde hastaların öncesi sonrası estetik ameliyat fotoğraflarını yayınlamamız yasak.

Estetik Cerrahi, diğer tıp dallarına göre farklı bir branştır. İşin içinde her ne kadar sağlık da olsa sonuçta keyfi bir ameliyattır. Keyfi bir konu olunca hastanın doktorunu seçmesi kadar normal bir durum yoktur. Halen Türk toplumunda cerrahların erkek olması gibi bir inanış olsa da, estetik cerrahi’de bu ibre; kadın estetik cerrah ( bayan estetik doktor ) yönüne kaymaya başlamıştır.

Şöyle ki Türkiye’de yaşamaktayız. Kendini kadın estetik cerrahın yanında rahat hissetme, rahat soyunup muayene olma, bazen inançlar nedeniyle bayan estetik doktorlarına artan bir talep vardır. Bir diğer artış sebebi kadın estetik cerrahının bakış açısına güvendir. Kadın estetik doktorunun en çok tercih edildiği konular ise daha çok göğüs büyütme, meme küçültme, göğüs toparlama, karın estetiği, yağ aldırma, lazer lipoliz, cinsel estetik yer almaktadır.

Ayrıca inançlar ve özel istek sebebiyle talep eden hastalarımıza tüm ameliyathane ekibinin kadın olduğu bayan ekip ortamı sağlamaktayız.

Ve son olarak estetik ameliyat olmaya karar verdiğinizde doktorunuz estetik cerrah mı? Özellikle bunu sorgulayın ve ona göre estetik ameliyatınıza karar veriniz.

Sağlıklı ve güzel kalmanız dileğiyle…

SİZİ DİNLİYORUM
Adınız ve soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Bana iletmek istediğiniz mesajınız
Eser Aydoğdu Instagram
GÖRSEL BASINDA BİZ
op. dr. Eser Aydoğdu düzenli olarak televizyon programlarına katılmaktadır
GÖRSEL BASINDA BİZ
YAZILI BASINDA BİZ
Gazete ve dergilerdeki yazılarımdan Estetikteki gelişmeleri takip edebilirsiniz
YAZILI BASINDA BİZ
GÜNCEL HABERLER
İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki güncel haberlerimizi takip edin.
Milliyet
Hürriyet
Sözcü
HASTANE HİZMETLERİ
Estetik ameliyatlarımızı Acıbadem hastanesinde yapmaktayız.
Acıbadem Hastanesi
Facebook