göğüs estetiği

“Yağ Enjeksiyonu ile Göğüs Büyütme”

Yağ enjeksiyonu ile meme büyütme hastanın herhangi bir bölgesinden alınan yağ dokusunun meme dokusunun altına enjekte edilmesi ile gerçekleştirilmektedir. Enjekte edilen yağ kısa süre içinde erimekte ve operasyonun tekrarı gerekmektedir. Yağın erimesi bazı durumlarda bir göğüste fazla olurken diğer göğüste az olduğunda asimetrik görüntüler oluşmaktadır. Tekrar yağ enjeksiyonu yaptırmak gerekebilir. Ayrıca genelde meme dokusu gelişmemiş hastaların çoğu zayıf hastalardır ve bu hastalarda esasen yeterli yağ dokusu bulmak da imkânsızdır. Ve yağ enjeksiyonu ile ne kadar büyütme yapılacağı daha önceden belli olmamaktadır. Kişinin istediği ölçü; yağ enjeksiyonunda birebir yapılamamaktadır. Yağ enjeksiyonu meme büyütmede hiçbir zaman ilk seçenek olmamaktadır.

Bu işlem için ne kadar öderim? Daha fazla bilgiye ihtiyacım var!

göğüs estetiği

“Ameliyatsız Dolgu Enjeksiyonu ile Göğüs Büyütme”

Yeni nesil dolgu maddeleri daha önce kullanımda olan dolgu maddelerinden farklı olarak ameliyatsız meme büyütme, popo büyütme, bacak kalınlaştırma prosedürünün yüksek maliyetini bir miktar ortadan kaldırmıştır. Daha önceleri kullanılan dolgu maddeleri 1-2 sene içinde eriyebildiği gibi, asimetrik olarak eriyebildiği için çok fazla önermiyorduk. Ama aquafillingin 3-5 sene kalıcılığı olduğu için operasyondan korkan kişiler için farklı bir seçenek özelliği taşımaktadır.
İşlem lokal anestezi altında, yalnızca göğüs, kalça ya da bacak bölgesinin uyuşturulması ile yapılmaktadır. Genel olarak meme gelişmesi sorunlulukları, asimetriler, küçüklük, popo bölgesinde düzleşme, çarpık bacak düzeltilmesinde ve ilaveten daha önce geçirilmiş operasyonlardan kalan , liposuction çöküntülerinin düzeltilmesinde kullanılır.

Bu işlem için ne kadar öderim? Daha fazla bilgiye ihtiyacım var!

göğüs estetiği

“Silikon ile Göğüs Büyütme”

Silikon ameliyatı meme büyütmede en çok kullanılan yöntemdir. Hem doktorlar hem hastalar tarafından da en çok tercih edilen işlemlerden biridir.
Silikon modelleri damla ve yuvarlak olarak ikiye ayrılmaktadır. Yuvarlak protezler markasına göre moderate, high ve ultrahigh olarak çeşitli alt tipleri vardır. Yine damla dediğimiz anatomik protezlerin markasına göre dual protez, moderate plus biçiminde alt tipleri vardır. En doğru model hekim ile hastanın birlikte konuşup ölçü alarak karar verilmelidir.
Konulan silikonun biçimine göre çeşitleri:
- Yuvarlak
- Anatomik (damla)
Konulan silikonun yüzeyine göre çeşitleri:
- Düz yüzeyli
- Texture yüzeyli
Silikonun konulduğu giriş yerleri:
-Meme ucu
-Meme altı
-Koltukaltı
-Göbek deliği
Silikon (protezin) yerleştirildiği bölgeler:
- Meme dokusunun altı
- Kas dokusunun altı
-Fasya altı
Sonuçta meme büyütmede en doğru karar; doktorunuzla beraber karşılıklı görüşmeniz sonucu çıkan hem vücudunuza hem sağlığınıza en uygun olan tekniğin seçilmesi ile ortaya çıkar.

Bu işlem için ne kadar öderim? Daha fazla bilgiye ihtiyacım var!
(* ile işaretli alanları doldurmak zorunludur.)
(* ile işaretli alanları doldurmak zorunludur.)